
- Готово до відправки
- Код: 2943640519762
Мішалки дерев'яні 140х6х1.3 мм, (800 шт/уп, 20 уп/ящ)
64 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
МІШАЛКИ ДЕРЕВ'ЯНІ 140 Х 6 Х 1,3 ММ
-
Матеріал: дерево
-
Довжина: 14 см
-
Упаковка: 800 шт.
Ці міцні та натуральні дерев'яні мішалки дають безліч переваг. Вони стануть ідеальним варіантом для використання у вашому кафе, ресторані, точці фаст-фуду, інших місцях громадського харчування та службах доставки їжі.
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Мішалка |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Натуральне Дерево |
| Підходить для алкогольних напоїв | Так |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в упаковці | 800 шт. |
| Довжина | 6 мм |
| Ширина | 1.3 мм |
| Висота | 140 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Поліетиленовий прозорий мішок |
- Ціна: 64 ₴

