
- Немає в наявності
- Код: 4820066563358
Паперові рушники Z складання 2 шари білі ТМ "Papero", 225*190, 200 аркушів
59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Паперові рушники Z складання 2 шари білі ТМ "Papero", 225*190, 200 аркушівm>
Паперові рушники Z-складання білого кольору виготовляються з екологічно чистої целюлози. Характеризуються м'якою текстурою та відмінною поглинаючою здатністю. Високий ступінь міцності та м'якості у вологому стані є їхніми ключовими особливостями.
Рушники зручно розміщені в диспенсері та подаються з нього по одному в розправленому вигляді, що дозволяє ефективно контролювати витрати.
Інноваційне складання ZZ дозволяє значно зменшити обсяг простору, який вони займають у місцях використання. Такі рушники ідеально підходять для місць загального користування завдяки своїм характеристикам та ефективному використанню простору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Papero |
| Країна виробник | Україна |
| Тип паперових рушників | Листові |
| Тип складання | Z (M)-укладання |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 200 шт. |
| Довжина листа | 22.5 см |
| Ширина листа | 19 см |
| Тиснення | Так |
| Перфорація | Ні |
| Колір | Білий |
| Ширина пачки | 22 см |
- Ціна: 59 ₴


