
- Готово до відправки
- Код: 4823098409014
Губки кухонні Chisto Elastic Sponge 4 шт.
53,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Губки кухонні Chisto Elastic Sponge 4 шт.
Кухонна губка Elastic Chisto завдяки унікальній структурі ефективно вимиває забруднення будь-якої складності, має тривалий термін експлуатації та може використовуватися без мийних засобів.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | Пінополіуретан |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 3.5 мм |
| Висота | 6.5 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Виробник | Chisto |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 53,50 ₴

