
- Готово до відправки
- Код: 4820086523073
Целюлозні губки Добра Господарочка з кокосового волокна 2 шт.
71,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Целюлозні губки Добра Господарочка з кокосового волокна 2 шт.
Целюлозна губка з кокосового волокна Добра господарочка призначена для миття посуду і проведення вологого прибирання в усьому будинку. Універсальна та зручна, вона добре вбирає вологу і підходить для різних видів поверхонь.
М’яка целюлозна сторона губки видаляє незначні забруднення і сприяє підвищеному піноутворенню. Абразивний шар з кокосового волокна можна використовувати як скрабер для відтирання стійких забруднень, але при цьому він досить делікатний і не пошкоджує поверхні. На відмінну від синтетичних аналогів, ця губка краще провітрюється і менше вбирає неприємні запахи
Склад: целюлоза, поліестер, кокосове волокно.
Розмір: 115х70х20 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | М'яка |
| Основне призначення | Для посуду, Універсальне |
| Матеріал виготовлення | Абразив, Целюлоза |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 20 мм |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Виробник | Добра Господарочка |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 71,50 ₴


