
- Готово до відправки
- Код: 2943640526876
Паперовий пакет крафт 140х50х240 мм з вікном
1,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет коричневий 140х50х240 з прозорою вставкою
Екологічно чисті крафт пакети набули великої популярності завдяки їх різноманітності і зручності у використанні. Особливо затребувані пакети з прозорою вставкою!
Крафт пакети з прозорою вставкою часто використовують для упаковки харчових продуктів, зокрема хлібобулочних виробів. Прозора вставка підкреслює апетитний вигляд, тому що не ховає привабливий зовнішній вигляд випічки. Також вони підходять для чаю, кави, горіхів, кондитерських виробів та сухофруктів.
Ця надійна і естетична упаковка зберігає свіжість, смак і аромат продуктів, захищаючи їх від вологи!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 240 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Крафт |
| Призначення | Для продуктів |
- Ціна: 1,01 ₴



