
- Готово до відправки
- Код: 2943640526678
Контейнер харчовий ПЕТ, 229х130х59 мм, 1225 мл (500 шт/ящ) арт. 2239
4,35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Харчовий контейнер ПЕТ 1225 мл
Наші блістерні харчові контейнери забезпечують надійне зберігання та привабливу подачу вашої продукції. З ємністю 1225 мл вони ідеально підходять для салатів та інших гастрономічних витворів.
Матеріал високої якості гарантує відсутність токсичних речовин та неприємного запаху, зберігаючи продукти безпечними для споживання.
Обирайте найкраще для вашого бізнесу з нашою серією харчових контейнерів!
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 1225 л |
| Довжина | 229 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 59 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Зберігання в холодильнику | Так |
- Ціна: 4,35 ₴


