
- Готово до відправки
- Код: 2943640526654
Контейнер харчовий ПЕТ, 132х131х75 мм, 880 мл (1100 шт/ящ) арт. 2221
2,66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Харчовий контейнер ПЕТ 880 мл
Наші блістерні харчові контейнери забезпечують надійне зберігання та привабливу подачу вашої продукції. З ємністю 880 мл вони ідеально підходять для салатів та інших гастрономічних витворів.
Матеріал високої якості гарантує відсутність токсичних речовин та неприємного запаху, зберігаючи продукти безпечними для споживання.
Обирайте найкраще для вашого бізнесу з нашою серією харчових контейнерів!
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 880 л |
| Довжина | 132 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Висота | 75 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Зберігання в холодильнику | Так |
- Ціна: 2,66 ₴


