
- Немає в наявності
- Код: 2943640519830
Паперовий рулонний рушник Джамбо 2 шари 50 метрів без лого (12 уп/ящ)
66,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
ПАПЕРОВИЙ РУШНИК ДЖАМБО В РУЛОНІ 2 ШАРИ 50 МЕТРІВ
Паперові рушники є необхідним атрибутом у будь-якому просторі, де потрібна швидка та ефективна гігієна. Вони є чудовим бюджетним варіантом для місць загального користування.
Ці рушники м'які та мають високу вбираючу здатність, що забезпечує ніжний догляд за шкірою. Рекомендовані для використання вдома, на підприємствах, у готельному господарстві, ресторанах, барах та навіть на відпочинку на природі.
У сфері громадського харчування, де гігієна має велике значення, особливу увагу слід приділяти якості рушників. Тому вибір якісних і надійних рушників є важливим завданням для будь-якого власника або адміністратора закладу. Вони також будуть не зайвими вдома, де важлива чистота та комфорт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина листа | 18 см |
| Тиснення | Так |
| Перфорація | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість метрів в рулоні | 50 м |
| Діаметр гільзи | 50 мм |
| Зовнішній діаметр рулону | 135 мм |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Тип паперових рушників | Рулонні на гільзі |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал основи | Целюлоза |
- Ціна: 66,50 ₴

