
- Немає в наявності
- Код: 4823071608793
Губка кухонна Фрекен Бок з целюлози Суперкухня, 3 шт
43,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Губка кухонна Фрекен Бок з целюлози Суперкухня, 3 шт
Кухонна губка «Фрекен БОК. Супер Кухня» призначена для миття посуду, раковин і кухонних меблів. Використовується спільно з мийними засобами або без них. Губка не залишає розводів і ворсу на очищуваних поверхнях. Природні антибактеріальні властивості целюлози запобігають поширенню мікробів і неприємних запахів, у сухому стані губка твердіє.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фрекен Бок |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Матеріал виготовлення | Целюлоза |
| Основне призначення | Для посуду, Універсальне, Для плитки, Для сантехніки |
| Тип | Середньої жорсткості |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 43,50 ₴

