
- Немає в наявності
- Код: 4820239260374
3D пазл "Міньйон" DaisySign
950 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3D пазл "Міньйон"
Збирати 3D пазл самостійно - легко і приємно. Це не вимагає спеціальних навичок та інструментів: в кожному наборі ви знайдете все необхідне для збірки.
3D пазл повторює принцип сучасної технології 3D друку. Всі фігури складаються з шарів високоякісного картону. Шари називаються слайсами.
Як збирати:
- розкладіть слайси по десяткам
- склеюють шари між собою в порядку зростання
- для запобігання зсуву слайсів використовуйте напрямні
- складений пазл можна розфарбувати, і використовувати як оригінальний декор (Фарби в набір не входять).
Для дітей від 6 років.
Бренд: DaisySign
Упаковка: Коробка
Вага з упаковкою: 430 г
Габарити в упаковці: 25 x 35.5 x 13.5 см
Країна виробник: Україна
Матеріал: Комбінований
Комплектація: Пазл, направляючі, клей, інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DaisySign |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість складових елементів | 182 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Наявність магнітів | Ні |
| Стан | Новий |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Розміри | |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 13.3 см |
| Ширина | 12.6 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 135 мм |
| Довжина упаковки | 355 мм |
| Упаковка | Дерев'яна коробка |
| Ширина упакування | 250 мм |
- Ціна: 950 ₴


