
- Немає в наявності
- Код: 6968150434059
Фігурка з аксесуарами My little pony MIC
755 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурка з аксесуарами My little pony MIC
Велика фігурка чарівної поні, виготовлена в стилі популярного дитячого мультсеріалу "My Little Pony". В комплекті з фігуркою йдуть гребінець, шпилька та тіара для конячки, що дозволить дитині створити різноманітні зачіски та прикрасити свою поні. Гриву конячки можна розчісувати та заплітати в різноманітні зачіски. Голова фігурки рухлива, що додає реалістичності грі.
Розмір іграшки: 30х18х8 см.
Габарити в упаковці: 12 х 31 х 30.5 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yi Wu Jiayu |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Персонажі | My Little Pony |
| Стан | Новий |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 80 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 305 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
- Ціна: 755 ₴

