
- Немає в наявності
- Код: 2305560348989
Машина на радіокеруванні "Perfect" (синя)
575 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина на радіокеруванні "Perfect" (синя)
Машинка на радіокеруванні "Perfect" - це відмінний варіант для розваг та ігор. Завдяки пульту керування, вона може їздити вперед, назад, ліворуч і праворуч, надаючи багато можливостей для веселого геймплею. Під час роботи машинки весь корпус підсвічується, що робить гру ще цікавішою.
Особливості:
- Живлення: машинка працює від 3-х батарейок типу АА, а пульт керування - від 2-х батарейок типу АА.
- Виготовлена з якісних та міцних матеріалів.
- Розмір машинки: 18х6х8 см.
Характеристики:
- Колір: Синій.
- Вага з упаковкою: 295 г.
- Габарити в упаковці: 11 x 26 x 13 см.
- Габарити без упаковки: 8 x 18 x 6 см.
- Країна виробник: невідома.
- Матеріал: Комбінований.
- Комплектація: Машинка, пульт керування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou Jinxing Plastics Co., Ltd |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Дрифт/шосейна |
| Колір корпусу | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 295 г |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 575 ₴






