
- Немає в наявності
- Код: 6965353210169
Трансформер "Рободинозаври", в коробці TengYang
425 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер "Рободинозаври, в коробці TengYang
Трансформер - це фантастична іграшка, здатна змінювати свою форму. Ця унікальна властивість дозволяє йому ефективно використовуватися в різних ігрових сюжетах. Ключовим аспектом трансформера є його здатність миттєво адаптуватися до різних обставин, змінюючи свою форму в залежності від потреб користувача.
Унікальність трансформера
Трансформери стали популярними персонажами в літературі, кіно і іграх завдяки своїй захоплюючій концепції і незвичайному дизайну. Дана модель може бути вручну трансформована з бойового робота у 4 маленьких динозаврів і навпаки.
Характеристики:
- Висота робота: 16 см.
- Виготовлено з якісного, міцного пластика.
- Призначено для дітей від 3 років.
Габарити в упаковці:
- Розмір: 26.5 x 20.5 x 9.6 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yi Wu Jiayu |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Роботи трансформери |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 90 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 96 мм |
| Довжина упаковки | 265 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 205 мм |
- Ціна: 425 ₴





