
- Немає в наявності
- Код: 5903858962016
Пазли De.tail Кішечка у віночку 1000 шт
950 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пазли De.tail Кішечка у віночку 1000 шт
Пазл для всієї родини.
Особливості: міцний картон.
Розмір пазла: 470 х 670 мм.
Комплектація: 1000 деталей, підставка під кружку, листівка, мішечок для зберігання пазла.
Збирання пазлу – творчий та медитативний процес, який відволіче вас від рутини та подарує приємні емоції. Пориньте в цю історію самі, або ж розділіть час разом з рідними.
- В наборі є постер, який демонструє, як має виглядати готовий пазл. А також підставка під чашку для чайної перерви.
- Готова картина стане ідеальним доповненням до інтер’єру.
- Придбайте пазл для себе або на подарунок. Він підійде як для дорослих, так і для дітей від 8 років.
Особливості: усі елементи пазла виготовлено з якісного та міцного картону. Завдяки високоточній технології різки, кожна деталь ідеально підходить.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість складових елементів | 1000 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова, історична |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 300 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 47 см |
| Ширина | 67 см |
- Ціна: 950 ₴



