
- Немає в наявності
- Код: 5904438152094
Пазл Castorland Переполох у ванній кімнаті, 1500 елементів
385 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пазл Castorland Переполох у ванній кімнаті, 1500 елементів
Яскраві барвисті пазли на 1500 деталей.
Розмір готової картинки: 68 х 47 см.
На думку психологів, збирання пазлів сприяє розвитку образного і логічного мислення, довільної уваги, сприйняття, зокрема, розрізнення окремих елементів за кольором, формою, розміром і так далі; вчить правильно сприймати зв'язок між частиною і цілим; розвиває дрібну моторику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Castorland |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість складових елементів | 1500 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Наявність магнітів | Ні |
| Стан | Новий |
| Тематика | Тварини |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 68 см |
| Ширина | 47 см |
- Ціна: 385 ₴


