
- Немає в наявності
- Код: 6974436410914
Дитячий іграшковий Автомат зі світлом та звуком (807B-1)
599 ₴
Дитячий іграшковий Автомат зі світлом та звуком (807B-1), 1 шт
Оригінальний автомат з безліччю світлових та звукових ефектів обовʼязково вразить дитину!
При натисканні на курок, зброя починає видавати звуки стрілянини, включається яскраве різнокольорове підсвічування. Дуло рухається, імітуючи стрілянину із справжньої зброї.
У наборі також є барабан, який світитиметься і обертатиметься, якщо його приєднати до зброї. На дулі розташований висувний пластиковий ніж.
У наборі є підставка для автомата.
Розмір іграшки у зібраному вигляді: 60х18х5 см.
Артикул: 807B-1
Імпортний: так
Бренд: CHUANG Lida
Упаковка: Коробка
Колір: Чорний
Вага з упаковкою: 510 г
Габарити в упаковці: 4.5 x 42 x 23 см
Габарити без упаковки: 5 x 60 x 18 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: Автомат, барабан, підставка
Подібна іграшкова зброя чудова, перш за все тим, що не містить елементів небезпечних для маленьких дітей. Тут немає ні пістонів, ні кульок-пуль, які теоретично можуть бути небезпечними для малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou Jinxing Plastics Co., Ltd |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомат |
| Тип боєприпасів | Без боєприпасів |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 510 г |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 45 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 420 мм |
- Ціна: 599 ₴

