
- Немає в наявності
- Код: 2943640490733
Лазерний нічник-проектор зоряного неба Астронавт Стоячий - з таймером вимкнення та пультом, 1 шт
1 120 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лазерний нічник-проектор зоряного неба Астронавт Стоячий - з таймером вимкнення та пультом, 1 шт
Дивовижні зірки астронавтів тепер доступні кожному! Пропонуємо вашій увазі новий проектор зоряного неба "Астронавт" - унікальний пристрій, створений спеціально для маленьких (і не тільки) любителів космосу!
Особливості та переваги проектора вражають:
- Регулювання на 360°, що дозволяє насолоджуватися панорамною проекцією зоряного неба й галактики по всьому простору.
- Вісім режимів проекції, різні ефекти, включаючи суцільні зірки, пульсуючі ефекти і динамічне мерехтіння.
- Багатофункціональний пульт дистанційного керування, що дозволяє повністю контролювати роботу проектора: змінювати режими проекції, регулювати яскравість туманності та зірок, а також швидкість обертання туманності.
- Вбудований таймер, який можна встановити на 45 або 90 хвилин, а також вибрати нескінченний час проектування.
- Регулювання яскравості туманності та зірок дозволяє створити ідеальне освітлення в кімнаті, відчуття комфорту та затишку.
Проектор А1 подарує радість та захоплення дитині, розвиваючи уяву та інтерес до науки!
Технічні характеристики:
- Потужність споживання: 5 Вт/1А.
- Діапазон проекції від 2 до 10 метрів.
- Матеріал: ABS.
- Ресурс роботи LED: 50000 год.
- Розміри – 10.3/13.4/18.5 см.
Комплектація:
- проектор Астронавт
- пульт ДУ
- USB кабель
- інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Пульт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 655 г |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 1 120 ₴









