
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 36251023
Подарунковий пакет щільний 360*250*100 мм, Космос
60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорний Подарунковий Паперовий Пакет з космосом, планетами і космічними кораблями, 360*250*100 мм
Створіть незабутній момент вручення подарунка із нашим ексклюзивним подарунковим пакетом. Цей пакет – справжній витвір мистецтва, що поєднує у собі видатну якість матеріалів та стильний дизайн.
Особливості:
- Виготовлений з високоякісного офсетного паперу 'Amber Graphic' для довготривалого використання та збереження.
- Унікальний дизайн з космічною тематикою - надає пакету модного і святкового вигляду.
- Фурнітура – міцні шнурки з крабиком діаметром 4 мм; довжина 30 см. Стрічка репсова ширина 25 мм (кольори різні).
- Щільний папір та акуратні шви роблять цей пакет ідеальним для різноманітних подарунків.
Пакет виготовлений з якісного паперу без ламінації, щільністю 220 г/м2 на дотик як картон.
Підійде для:
- Ювелірних прикрас;
- Парфумів чи одеколонів;
- Блокнота чи щоденника;
- Книг;
- Фотокниги чи альбому;
- Набору ароматичних свічок;
- М'якої іграшки;
- Набору для ванни;
- Парфумерного набору;
- Цукерок у коробці;
- Подарункового набору косметики;
- Набору для творчості;
- Гаманця чи портмоне;
- Комплекту постільної білизни;
- Настінного годинника;
- Пляшки вина/шампанського/рому/коньяку та інших напоїв;
- Кухонної техніки;
- Товарів для дому;
- Настільних ігор.
Ідеально під подарунок на День Народження хлопчика або дівчинки, День батька, День вчителя, Новий рік, Різдво, День святого Миколая, Обрізання (Брит-міла) і інші дати.
Матеріал: Високоякісний офсетний чистоцелюлозний папір «Amber Graphic» виробник Arctic Papers, Швеція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amber Graphic |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Матеріал | Папір |
| Особливості | З малюнком, З ручками |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 360 мм |
- Ціна: 60 ₴

