
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 36241006
Подарунковий пакет щільний 360*240*100 мм, Папоротник
50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Чорний Подарунковий Паперовий Пакет з золотим малюнком і текстом "Подарунок", 360*240*100 мм
Створіть незабутній момент вручення подарунка із нашим ексклюзивним подарунковим пакетом. Цей пакет – справжній витвір мистецтва, що поєднує у собі видатну якість матеріалів та стильний дизайн.
Особливості:
- Виготовлений з високоякісного офсетного паперу 'Amber Graphic' для довготривалого використання та збереження.
- Унікальний дизайн в чорному кольорі з золотим надписом "Present" і малюнком листочків - надає пакету елегантного і модного вигляду.
- Фурнітура – міцні шнурки з крабиком діаметром 4 мм; довжина 30 см. Стрічка репсова ширина 25 мм (кольори різні).
- Щільний папір та акуратні шви роблять цей пакет ідеальним для різноманітних подарунків.
Пакет виготовлений з якісного паперу без ламінації, щільністю 220 г/м2 на дотик як картон.
Підійде для:
- Ювелірних прикрас;
- Парфумів чи одеколонів;
- Блокнота чи щоденника;
- Книг;
- Фотокниги чи альбому;
- Набору ароматичних свічок;
- М'якої іграшки;
- Набору для ванни;
- Парфумерного набору;
- Цукерок у коробці;
- Подарункового набору косметики;
- Набору для творчості;
- Гаманця чи портмоне;
- Комплекту постільної білизни;
- Настінного годинника;
- Пляшки вина/шампанського/рому/коньяку та інших напоїв;
- Кухонної техніки;
- Товарів для дому;
- Настільних ігор.
Ідеально під подарунок на День народження, Ювілей, Весілля, Річницю, Випускний, Захист Батьківщини, День закоханих, День святого Валентина, День матері, День батька, День вчителя, Новий рік, Різдво, День святого Миколая та інших дат.
Матеріал: Високоякісний офсетний чистоцелюлозний папір «Amber Graphic» виробник Arctic Papers, Швеція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amber Graphic |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Матеріал | Папір |
| Особливості | З написом, З малюнком, З ручками |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 240 мм |
- Ціна: 50 ₴

