
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2943640429795
Подарунковий пакет "Ukraine" щільний 220*240*120 мм
56 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подарунковий Паперовий Пакет з патріотичним малюнком і написом, 220*240*120 мм
Створіть незабутній момент вручення подарунка із нашим ексклюзивним подарунковим пакетом. Цей пакет – справжній витвір мистецтва, що поєднує у собі видатну якість матеріалів та стильний дизайн.
Особливості:
- Виготовлений з високоякісного офсетного паперу 'Amber Graphic' для довготривалого використання та збереження.
- Унікальний дизайн з українськими патріотичними зображеннями та картою України, надає пакету елегантного та модного вигляду.
- Фурнітура – міцні шнурки з крабиком діаметром 4 мм; довжина 30 см.
- Щільний папір та акуратні шви роблять цей пакет ідеальним для різноманітних подарунків.
Пакет виготовлений з якісного паперу без ламінації, щільністю 220 г/м2 на дотик як картон.
Підійде для:
- Ювелірних прикрас;
- Парфумів або одеколонів;
- Чашок і кухлів;
- Косметики та косметички;
- Ароматичних свічок;
- Цукерок в упаковці;
- Блокнота або щоденника;
- Книжок;
- Набору ароматерапії (олії, аромалампа);
- Подарункових наборів для ванни (гелю для душу, олії для тіла);
- Подарункових статуеток.
Матеріал: Високоякісний офсетний чистоцелюлозний папір «Amber Graphic» виробник Arctic Papers, Швеція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amber Graphic |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Матеріал | Папір |
| Особливості | З написом, З малюнком, З ручками |
| Тип | Пакет |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 240 мм |
- Ціна: 56 ₴


