
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 23350931
Подарунковий пакет Паперовий щільний 230*320*90 мм, Сердечка
56 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперові пакети для подарунків. ОПТ-ом або в роздріб.
Можливе виготовлення під замовлення та брендування пакетів.
Мінімальне замовлення на ОПТ від 20 шт.
Матеріал: Високоякісний чистоцелюлозний офсетний папір «Amber Graphic» виробник Arctic Papers, Швеція.
Фурнітура: Шнурки з крабіками діаметр 4 і 5 мм; довжина від 30 до 50 см. Стрічка репсова ширина 25 мм (кольори різні)
Інформація для оптових покупців
- Папір може використовуватися від 140 гр/м до 240 гр/м, офсетний, крейдований, картон, крафт, ефалін.
- Перехід на інший папір можливий при тиражу від 5000 шт.
- Всі замовлення розраховуються індивідуально.
Якщо замовлення більше 100 шт. – ціна обговорюється окремо
Вартість може змінюватись в залежності від різних факторів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Матеріал | Папір |
| Особливості | З написом, З малюнком, З ручками |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 56 ₴

