
- Немає в наявності
- Код: 4823058322964
Пакети з застібкою-слайдером для зберігання і заморозки Мелочи Жизни Мікс, 1 л + 3 л, 5 шт
35,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакети з застібкою Мелочи Жизни виготовлені з міцного поліетилену, зручні і універсальні у використанні. В них можна зберігати харчові і нехарчові продукти, вони придатні для заморозки.
Універсальні пакети оснащені спеціальною застібкою-слайдером. Даний вид застібки надійно і герметично закриває пакет і запобігає витікання рідини, а також спрощує процес відкривання. На пакеті є спеціальні області для запису дати упаковки та інформації про вміст.
Чому варто купити:
- довговічні і зручні
- підходять для транспортування харчових і нехарчових продуктів
- підходять для заморозки продуктів
- можна зберігати харчові і нехарчові продукти
- можна зберігати сипучі продукти (цукор, крупи)
Матеріал: поліетилен
Обсяг: 1 л + 3 л
Кількість: 5 шт.
Виробник: Ергопак, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дрібниці Життя |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 220 мм |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 1 кг |
| Матеріал | Поліетилен |
| Особливості | Замок zip-lock |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Тип | Пакет з замком Zip-Lock |
| Товщина | 40 мкм |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 35,90 ₴

