
- Немає в наявності
- Код: 4820086521550
Губка банна масажна "Поп-Арт" ТМ Добра Господарочка, 160*110 (90)*55 мм, 1шт
34,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Губка банна масажна "Поп-Арт" ТМ Добра Господарочка, 160*110 (90)*55 мм, 1шт
М'яка губка з масажним шаром і хорошим піноутворенням. Креативна губка «Pop-art» подарує вам WOW-ефект під час використання. Завдяки своїй текстурі, губка генерує ще більше піни, а значить - ще більше задоволення від купання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Добра Господарочка |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кишеня для мила | Ні |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Тип | Губка з масажним шаром |
| Колір | Бірюзовий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 34,50 ₴

