
- Готово до відправки
- Код: 4820086521574
Губка банна масажна "Классік" ТМ Добра Господарочка, 160*100*60 мм, 1шт
40,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Губка банна масажна "Классік" ТМ Добра Господарочка, 160*100*60 мм, 1шт
М'яка і ніжна губка з масажним шаром. Класична масажна губка середнього розміру - відмінне рішення для банних процедур. Класичний дизайн, зручна форма, яскравий колір дарують комфорт під час використання. Абразивний масажний шар допомагає видаляти ороговілі ділянки шкіри і покращує кровообіг завдяки делікатному впливу на шкіру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Добра Господарочка |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кишеня для мила | Ні |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Тип | Губка з масажним шаром |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 40,90 ₴

