
- Немає в наявності
- Код: 4820086522182
Губки целюлозні ТМ Добра Господарочка, 140*100*10 мм, 4 шт
66,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Губки целюлозні ТМ Добра Господарочка, 140*100*10 мм, 4 шт
Губки целюлозні ТМ «Добра господарочка», 4 ШТ Для миття посуду і поглинання води з різних поверхонь.
Кількість 4 шт.
Розмір 140 мм х 100 мм х 10 мм (+/- 5%).
Склад целюлоза.
Колір блакитний, рожевий, жовтий, зелений.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Добра Господарочка |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Матеріал виготовлення | Целюлоза |
| Основне призначення | Універсальне |
| Тип | М'яка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 66,90 ₴

