
- Готово до відправки
- Код: 4820086521185
Кухонні губки "МАКСІ" ТМ Добра Господарочка, 100*70*30 мм, 7 шт
50,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Кухонні губки "МАКСІ" ТМ Добра Господарочка, 100*70*30 мм, 7 шт
Кухонні губки призначені для миття посуду, раковин та інших поверхонь. Спеціальна абразивна фібра дозволяє швидко й ефективно очищати кухонні поверхні. Великий розмір і висока якість губок зроблять їх незамінними для прибирання вашої кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Добра Господарочка |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Кількість в упаковці | 7 шт. |
| Матеріал виготовлення | Абразив, Пінополіуретан |
| Основне призначення | Для посуду, Універсальне, Для плитки, Для сантехніки |
| Тип | Середньої жорсткості |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 50,90 ₴

