
- В наявності
- Код: 4820086521895
Губки для стійких забруднень ТМ Добра Господарочка, 95*65*40 мм, 2 шт
28,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Губки для стійких забруднень ТМ Добра Господарочка, 95*65*40 мм, 2 шт
Рекомендовано використовувати для сильно забруднених поверхонь. Жорстка абразивна фібра з легкістю впорається зі стійкими забрудненнями. Поролон з великими отворами може затримувати абразивні частки і таким чином не залишає подряпин на поверхні. Ергономічна форма дозволяє зручно тримати губку, не пошкоджуючи пальці та нігті, при очищенні забруднень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Добра Господарочка |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | Абразив, Пінополіуретан |
| Основне призначення | Для плитки, Для посуду |
| Тип | Жорстка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бурштиновий |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 28,50 ₴

