
- Готово до відправки
- Код: 4820086522533
Губки кухонні 5 шт м'ята ТМ Добра Господарочка
45,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Губки кухонні 5 шт м'ята ТМ Добра Господарочка
Мають приємний аромат м'яти. Крупнопористий поролон забезпечує гарне піноутворення та економію миючих засобів Губки зручні у використанні, залишаються яскравими, зберігають форму протягом всього терміну використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Добра Господарочка |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Матеріал виготовлення | Абразив, Пінополіуретан |
| Основне призначення | Для сантехніки, Універсальне, Для плитки, Для посуду |
| Тип | Середньої жорсткості |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 45,90 ₴

