
- Готово до відправки
- Код: 4820086521215
Магічна губка "1+1" ТМ Добра Господарочка, 120*65*30 мм, 2 шт
46,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магічна губка "1+1" ТМ Добра Господарочка, 120*65*30 мм, 2 шт
Магічна губка ТМ "Добра господарочка" призначена для видалення стійких забруднень без застосування хімічних засобів. Поступово стирається в процесі використання. Магічна* - мається на увазі можливість використання без мийних засобів. Ефективно видаляє сліди від кулькових ручок, олівців, маркерів, чорнила з поверхонь; сліди від взуття на лінолеумі, паркеті та інших підлогових матеріалах; плями на миючих шпалерах, дзеркалах і скляних поверхнях; вапняний, мильний наліт та іржу на сантехніці та предметах ванної кімнати; жир і кіптяву на кухонних приладах; застарілі темні плями на світлій підошві при чищенні взуття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Добра Господарочка |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | Меламін |
| Основне призначення | Для посуду, Універсальне, Для плитки, Для сантехніки |
| Тип | Середньої жорсткості |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 46,50 ₴

