
- В наявності
- Код: 4820086522502
Губка автомобільна 1шт EXPERT ТМ Добра Господарочка
53,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Губка автомобільна 1шт EXPERT ТМ Добра Господарочка
Губка відмінно підходить для миття автомобіля. Рекомендовано використовувати для сильно забруднених поверхонь Поролон з великими отворами може затримувати абразивні частки і таким чином не залишає подряпин на поверхні. Крупнопористий поролон забезпечує гарне піноутворення та економію миючих засобів. Стильний колір та дизайн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Добра Господарочка |
| Область застосування | Уборка, Мийка |
| Оброблювана поверхня | Гума, Лак, Метал, Фарба, Пластик, Скло |
| Матеріал | Поролон |
| Колір | Коричневий |
| Вид товару | Губка |
| Перфорація | Так |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 53,90 ₴

