
- Немає в наявності
- Код: 4820086522434
Кухонні губки ТМ Добра Господарочка, 5 шт.
30,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонні губки ТМ Добра Господарочка, сірий/рожевий, 90*60*30 мм, 5 шт
Кухонні губки призначені для миття посуду, раковин та інших поверхонь. Спеціальна абразивна фібра дозволяє швидко й ефективно очищати кухонні поверхні і збільшує термін служби кухонної губки. Незамінна річ для прибирання на вашій кухні.ТМ Добра Господарочка - пропонує товари, які допомагають полегшити домашні турботи по прибиранню та приготуванню їжі. А також допомогає споживачеві створювати комфорт і затишок у домі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Добра Господарочка |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Матеріал виготовлення | Абразив, Пінополіуретан |
| Основне призначення | Універсальне, Для посуду |
| Тип | Середньої жорсткості |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 30,50 ₴

