
- Немає в наявності
- Код: 8690530015920
Selpak тришаровий туалетний Папір білий 7+2 рулони
178,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зверніть увагу! Зовнішній вигляд упаковки може відрізняться – це ніяк не впливає на вміст.
Туалетний папір Selpak 7+2 шт. є екологічно чистим продуктом. Міцний і м'який тришаровий туалетний папір, виготовлений з натуральної целюлози. В рулоні 140 відривів по 12 см кожен.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Selpak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип туалетного паперу | Рулонна на гільзі |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Кількість шарів | Багатошарова |
| Перфорація | Так |
| Тиснення | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість відривів | 140 |
| Довжина відривного аркушу | 120 мм |
| Висота рулону | 96 мм |
| Зовнішній діаметр рулону | 120 мм |
| Кількість метрів в рулоні | 16.8 м |
| Кількість в упаковці | 9 шт. |
- Ціна: 178,20 ₴

