
- Немає в наявності
- Код: 8690530184466
Selpak тришарова туалетний Папір біла 4 рулону
249,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зверніть увагу! Зовнішній вигляд упаковки може відрізняться – це ніяк не впливає на вміст.
Туалетний папір Selpak 4 шт. є екологічно чистим продуктом. Міцна і м'яка тришарова туалетний папір, виготовлений з натуральної целюлози. В рулоні 150 відривів по 12.5 см кожен.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Selpak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота рулону | 96 мм |
| Довжина відривного аркушу | 120 мм |
| Кількість в упаковці | 18 шт. |
| Кількість метрів в рулоні | 16.8 м |
| Кількість відривів | 140 |
| Кількість шарів | Багатошарова |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Зовнішній діаметр рулону | 120 мм |
| Перфорація | Так |
| Тип туалетного паперу | Рулонна на гільзі |
| Тиснення | Так |
| Колір | Білий |
- Ціна: 249,50 ₴

