
- Немає в наявності
- Код: 4823071646092
Швабра Фрекен Бок з насадкою з мікрофібри "Magic"
599 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швабра з насадкою з мікрофібри «MAGIC» ТМ Фрекен БОК ідеальна для прибирання підлоги будь-якого типу. Надійний механізм і металева ручка довжиною 120 см прослужать довго, забезпечуючи чистоту вашої оселі.
Поворотне з'єднання, що обертається на 360 °, дозволяє очищати важкодоступні місця під меблями і в кутах кімнат. Насадка з високоякісної мікрофібри типу «СHENILLE» ефективно видаляє бруд, делікатно очищає підлогу та чудово вбирає вологу та не полишаючи слідів та розводів. Запаску можна прати в пральній машині при 40 ° C.
До швабри також підходить змінна насадка «СLASSIC» ТМ Фрекен БОК.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фрекен Бок |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація відром | Немає |
| Матеріал насадки | Мікрофібра |
| Матеріал ручки | метал |
| Наявність механізму віджиму | Немає |
| Основне призначення | Для підлоги |
| Тип | Швабра-метелик |
| Тип ручки | цілісна |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Довжина насадки | 13 см |
| Довжина ручки | 120 см |
| Ширина насадки | 43 см |
- Ціна: 599 ₴

