
- Немає в наявності
- Код: 4820048486781
Smile Baby Серветка волога"Екстракт ромашки і алое" 72 шт. з клапаном
79,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Створюючи вологі серветки, Smile Baby дбайливо підібрали для них натуральні корисні екстракти. М'яка і міцна текстура серветок Smile Baby забезпечує ніжний догляд за чутливою шкірою вашої дитини.
- Екстракт алое заспокоює роздратовану шкіру малюка.
- Екстракт ромашки знімає запалення.
Не містять спирту, пройшли дерматологічне та мікробіологічне тестування, гіпоалергенні, мають нейтральний рівень рН.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smile |
| Країна виробник | Україна |
| Гіпоалергенний | Так |
| Дія | Тонізуючу, Зволожуюче, Очищаючий |
| Кількість в упаковці | 72 шт. |
| Область застосування | Інтимні зони, Руки, Сідниці, Обличчя, Тіло |
| Вміст спирту | Ні |
| Упаковка серветок | Поліетиленовий пакет з клапаном (кишенькова упаковка) |
| Рівень pH | 7 |
| Матеріал серветки | Нетканий матеріал |
| Тип вологих серветок | Очищуючі універсальні |
| Екстракт | Ромашка, Алое |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 440 г |
| Довжина | 238 см |
| Аромат | Ромашка |
| Ширина | 107 см |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Висота | 66 мм |
- Ціна: 79,90 ₴

