
- Немає в наявності
- Код: 4823071621044
Smile Серветка волога Antibacterial з Д-пантенолом, 60 шт.
94,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Створюючи вологі серветки, Smile дбайливо підібрали для них натуральні корисні екстракти. М'яка і міцна текстура серветок Smile забезпечує ніжний догляд за чутливою шкірою.
- Не містять спирту;
- Пройшли дерматологічне та мікробіологічне тестування;
- Гіпоалергенні
- Мають нейтральний рівень рН.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smile |
| Країна виробник | Україна |
| Гіпоалергенний | Так |
| Дія | Очищаючий, Дезінфікуюче, Дезодоруюче, Антисептичне |
| Запах | М'ята |
| Кількість в упаковці | 60 шт. |
| Матеріал серветки | Нетканий матеріал |
| Вміст спирту | Ні |
| Тип вологих серветок | Антибактеріальні |
| Упаковка серветок | Поліетиленовий пакет з клапаном (кишенькова упаковка) |
| Рівень pH | 7 |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Вага | 310 г |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 213 мм |
| Ширина | 103 мм |
- Ціна: 94,90 ₴

