
-11%
- Готово до відправки
- Код: 5029053564296
Трусики-підгузники Huggies Pants для дівчаток, розмір 6 (15-25 кг), 30 шт
565 ₴
502,85 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Країна виробництва може відрізнятися від вказаної на сайті і може бути змінена без додаткового повідомлення у залежності від партії товару.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Виробник змінив характеристики і зовнішній вигляд товару. При виборі продукції орієнтуйтеся на опис характеристик і найменування.
Трусики-підгузники Huggies Pants для дівчаток, розмір 6 (15-25 кг)
Підгузки-трусики розміру 6 створені для дівчаток вагою від 15 до 25 кг.
Вони розроблені з урахуванням анатомічних особливостей малюка, тому гарантують його комфорт, чистоту і сухість.
Особливості підгузника:
- Поясок, внутрішня стрічка й еластичні манжети для ніжок забезпечують щільне, але зручне прилягання і попереджають протікання.
- Індикатор вологи змінює колір для своєчасної заміни підгузника, а зручна клейка стрічка дозволяє швидко згорнути і утилізувати після використання.
- Матеріал внутрішнього шару і абсорбуючі компоненти ефективно поглинають рідину для сухості шкіри малюка.
- Анатомічна модель, безпечні повітропроникні матеріали і відмінні влаговпітивающие властивості забезпечують комфорт використання.
Щоб дитина не відчувала дискомфорту і з задоволенням знайомився з навколишнім світом, вибирайте правильні трусики-підгузки бренду Huggies!
Склад товару: Целюлоза, нетканий матеріал, поліетилен, суперабсорбент.
Як використовувати:
- Вироби санітарно-гігієнічні одноразового використання для догляду за дітьми.
- Вибирайте розмір підгузників / підгузників-трусиків у відповідності з вагою дитини.
- УВАГА! Використаний підгузник потрібно якомога швидше викинути.
- Зберігайте підгузки / підгузники-трусики і упаковку в сухому та недоступному для дітей місці.
- Не викидайте в каналізацію.
- Одягайте підгузки / підгузники-трусики згідно інструкції на упаковці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kimberly-Clark Corporation |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага дитини | 15-25 кг |
| Повітропроникний верхній шар | Так |
| Виріз для пупка | Ні |
| Індикатор наповнення | Так |
| Кількість в упаковці | 30 шт. |
| Латекс | Ні |
| Стать | Для дівчаток |
| Просочення підгузників | Без просочення |
| Розмір підгузників | 6 (Junior Extra/XL) |
| Тип підгузників | Одноразові |
| Фіксація підгузка | Еластична стрічка |
| Колір | Білий |
| Еластичні бічні манжети | Так |
| Еластичний пояс | Так |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Вага | 1198 г |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 310 мм |
- Ціна: 502,85 ₴









