
- Немає в наявності
- Код: 5060481020718
Губка-скрабер Scrub Daddy двостороння, 1 шт
248,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Губка-скрабер Scrub Daddy двостороння, 1 шт
За допомогою губки Scrub Daddy ви зможете ретельно очистити будь-яку поверхню в найкоротші терміни. Губка з гнучкою текстурою завдяки інноваційному матеріалу ResoFoam®.
Що таке ResoFoam®? ResoFoam® - це високотехнологічна піна, яка є ексклюзивною розробкою бренду. На відміну від традиційної целюлози, вона залишається бархатисто м'якою після висихання, стійкою до плям і запахів. Матеріал також утворює піну і в 6 разів краще поглинає вологу, ніж провідні бренди губок. Текстура губки змінюється залежно від температури води. У холодній воді губка набуває жорсткої текстури, що робить її ідеальною для відтирання в'їдаючогося бруду. У теплій воді губка набуває м'якої текстури і легко вбирає воду. Ідеально підходить для миття посуду!
Універсальна двостороння губка: очищай - перевертай - протирай.
Не дряпає і не вбирає запахи
Безпечно відтирає більше десятка різних побутових поверхонь, включно зі склом, антипригарними поверхнями, гранітом, керамікою, деревом і нержавіючою сталлю.
Висихає протягом години.
Зберігає аромат до 8 тижнів.
Матеріал - поліетилен | поліпропілен
Висота виробу - 3,8 см
Довжина виробу - 10 см
Ширина виробу: 10 см
Можна мити в посудомийній машині.
Підходить для використання в побуті, на кухні, на вулиці та у ванній кімнаті.
Видаляє безліч плям за допомогою води, зводячи до мінімуму використання агресивних хімічних засобів.
Спосіб використання: перед використанням необхідно намочити губку водою.
| Основні | |
|---|---|
| Основне призначення | Для посуду, Універсальне |
| Форма | Кругла |
| Колір | Помаранчевий |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 38 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Виробник | Mr. Scrubber |
| Країна виробник | США |
- Ціна: 248,50 ₴

