
- Немає в наявності
- Код: 2943640533638
Паперовий пакет крафт з прямокутним дном бурий 345х250х150 мм, 100 шт/уп
490 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперовий пакет крафт з прямокутним дном бурий 345х250х150 мм, 100 шт/уп
Паперовий пакет крафт з прямокутним дном розміром 345х250х150 мм ідеально підходить для упаковки різноманітних товарів. Виготовлений з високоякісного бурого крафтового паперу, цей пакет вирізняється міцністю та екологічністю. Прямокутне дно забезпечує стійкість пакета, що дозволяє зручно зберігати та переносити продукти. Упаковка містить 100 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 345 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бурий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Призначення | Для продуктів |
| Висота | 150 мм |
| Матеріал | Папір |
| Ручки | Немає |
| Наявність прозорого вікна | Немає |
| Щільність паперу | 70 г/м2 |
- Ціна: 490 ₴


