
- Готово до відправки
- Код: 4823019010893
Рушники паперові листові 2-х шарові Ніжний дотик 130 шт.
60,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Рушники паперові листові 2-х шарові Ніжний дотик 130 шт
Паперові рушники Ніжний дотик є незамінним помічником на кухні для кожної господині. Ви легко знайдете їм застосування.
Продукт виготовлений зі 100% природного матеріалу – целюлози. Рушники мають два міцні шари, які дозволяють їм легко ввібрати велику кількість вологи за лічені секунди. Цей продукт відрізняється своєю високою якістю та міцністю – вам не варто хвилюватися про те, що рушники можуть випадково не сподобатися.
За допомогою паперових рушників ви з легкістю усунете забруднення різного походження та вологу з будь-яких поверхонь. Прибирання стане набагато приємнішим та ефективнішим. Рушники дуже легкі та приємні до тіла. Що важливо, у складі даного продукту відсутні будь-які хімічні добавки, які можуть так чи інакше нашкодити вам.
Використовуйте дані рушники можна для очищення поверхонь, а також для просушування продуктів перед тепловою обробкою та для того, щоб усунути зайвий жир зі свіжоприготовленої їжі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ніжний дотик |
| Країна виробник | Україна |
| Тип паперових рушників | Листові |
| Тип складання | V (Z-Z)-укладання |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 130 шт. |
| Перфорація | Ні |
| Колір | Білий |
| Ширина пачки | 10 см |
| Вага рулону/пачки | 178 г |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Довжина | 208 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Висота | 108 мм |
| Вага | 178 г |
- Ціна: 60,90 ₴

