
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15150816
Подарунковий пакет Паперовий щільний 150*150*80 мм, Прованс
38 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подарунковий Паперовий Білий Пакет з малюнком квіточок, 150*150*80 мм
Створіть незабутній момент вручення подарунка із нашим ексклюзивним подарунковим пакетом. Цей пакет – справжній витвір мистецтва, що поєднує у собі видатну якість матеріалів та стильний дизайн.
Особливості:
- Виготовлений з високоякісного офсетного паперу 'Amber Graphic' для довготривалого використання та збереження.
- Унікальний дизайн з малюнком квітів і листочків надає пакету елегантного та модного вигляду.
- Фурнітура – міцні шнурки з крабиком діаметром 4 мм та довжиною 30 см.
- Щільний папір та акуратні шви роблять цей пакет ідеальним для різноманітних подарунків.
Пакет виготовлений з якісного паперу без ламінації, щільністю 220 г/м2 на дотик як картон.
Підійде для:
- Ювелірних прикрас;
- Маленьких парфумів чи одеколонів;
- Чашок та кружок;
- Косметики;
- Маленьких іграшок;
- Маленьких пакетиків цукерок;
- Ароматичних свічкок;
- Маленьких рослинних сукулентів.
Матеріал: Високоякісний офсетний чистоцелюлозний папір «Amber Graphic» виробник Arctic Papers, Швеція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amber Graphic |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Матеріал | Папір |
| Особливості | З малюнком, З ручками |
| Тип | Пакет |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 38 ₴

