
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15150828
Подарунковий пакет Паперовий щільний 150*150*80 мм, Кориця
38 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
матеріал: Високоякісний чистоцелюлозний офсетний папір «Amber Graphic» виробник Arctic Papers, Швеція.
фурнітура: Шнурки з крабіками діаметр 4 і 5 мм; довжина від 30 до 50 см. Стрічка репсова ширина 25 мм (кольори різні)
Інформація для оптових покупців
Можливе виготовлення під замовлення та брендування пакетів.
- Папір може використовуватися від 140 гр/м до 240 гр/м, офсетний, крейдований, картон, крафт, ефалін. (В даній позиції використовується 220 гр/м)
- Перехід на інший папір можливий при тиражу від 5000 шт.
- Всі замовлення розраховуються індивідуально.
Якщо замовлення більше 1000 шт. – ціна обговорюється окремо.
Зателефонуйте нам або напишіть у чат.
Наші менеджери з радістю підкажуть необхідну інформацію.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Матеріал | Папір |
| Особливості | З написом, З малюнком, З ручками |
| Тип | Пакет |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 38 ₴

