
- Немає в наявності
- Код: 4820086520980
Кухонні губки "Супер Піна" ТМ Добра Господарочка, 95*65*38 мм, 4 шт
44,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 350-33-90
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Кухонні губки "Супер Піна" ТМ Добра Господарочка, 95*65*38 мм, 4 шт
Кухонні губки призначені для миття посуду, раковин та інших поверхонь. Завдяки особливій пористій структурі утворюється багато піни, а спеціальна абразивна фібра дозволяє швидко й ефективно очищати кухонні поверхні і збільшує термін служби кухонної губки. Незамінна річ для прибирання на вашій кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Добра Господарочка |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Матеріал виготовлення | Абразив, Пінополіуретан |
| Основне призначення | Універсальне, Для плитки, Для посуду |
| Тип | Середньої жорсткості |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 44,50 ₴

