
- Немає в наявності
- Код: 8594001939657
Підгузники Dada Extra Soft 4+ Maxi+ (9-20 кг), 42 шт
209,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Dada Extra Soft відмінний бюджетний варіант підгузників, які мають наступні особливості:
Всмоктуючий матеріал - натуральна бавовна, що пройшов спеціальну обробку. Він здатний швидко вбирати вологу, не збивається в грудки і зберігає шкіру малюка чистою і сухою.
Внутрішній шар просочений екстрактом алое вера, володіє антибактеріальною і зволожуючими властивостями. Завдяки йому підгузки не дратують ніжну попку малюків.
Наявність еластичних боковин гарантує захист від протікань з боку спинки і ніжок.
Багаторазові застібки витримують численні розстібання - застібання підгузників
Досить тонкі і еластичні підгузники не заважають при ходьбі. Дихаючий верхній шар забезпечує циркуляцію повітря і запобігає появі подразнень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dada |
| Країна виробник | Польща |
| Вага дитини | 9-20 кг. |
| Повітропроникний верхній шар | Так |
| Виріз для пупка | Ні |
| Індикатор наповнення | Ні |
| Кількість в упаковці | 42 шт. |
| Латекс | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Просочення підгузників | Алое |
| Розмір підгузників | 4+ (Maxi Plus) |
| Тип підгузників | Одноразові |
| Фіксація підгузка | Липучки |
| Колір | Білий |
| Еластичні бічні манжети | Так |
| Еластичний пояс | Ні |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Вага | 1366 г |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 280 мм |
- Ціна: 209,90 ₴


